3 pokoje-nowe!!! garaż/winda/taras

Mieszkanie na wynajem
2 900 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 65 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Wrocław , Jodłowicka
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 3 na 1
  • Numer oferty : 698525
  • Cena za m2 : 44.62 PLN

Dorota tel:533 620 660

Proponuję najem komfortowego 3 pokojowego mieszkania umiejscowionego na pierwszym piętrze nowego, trzykondygnacyjnego budynku z windą. Kameralne, strzeżone, w pełni zagospodarowane osiedle w zielonym otoczeniu. Dostępny osiedlowy klub fitness (tylko dla mieszkańców). 
Bardzo dobry dojazd do obwodnicy,świetne połączenia komunikacją miejską z centrum.
W pobliżu markety spożywcze, przemysłowe, szkoły, przedszkola.

W skład nieruchomości wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży, zadaszony taras z widokiem na rzekę Bystrzycę i starodrzew.,
- dwie sypialnie,
- łazienka z wanną,
- przedpokój,
- do lokalu przynależy indywidualne miejsce postojowe w podziemiu budynku z którego można bezpośrednio wjechać windą na poziom mieszkania.

Wymagana kaucja 3000zł.
Miesięczne opłaty eksploatacyjne ok.650 zł/mc.

Zapraszam na prezentację.
Dorota tel:533 620 660

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.